Treść strony
Wyszukiwarka biletów lotniczych
Tanie loty. Poczuj wolność podróży!
Treść główna
Odpowiedzi 5
każda porządna walizka będzie dobra
Na 4 kółkach lepsza
Lepsze są walizki na 4 kółkach, lepiej się je przemieszcza, są stabilniejsze.
na 4 kółkach jest lepsza
Jak dla mnie walizka zdecydowanie na czterech kółkach. Taką walizkę prowadzi się dużo lżej. Na w miarę gładkiej powierzchni prowadzę walizkę w pionie (stojącą na 4 kółkach) i jeszcze kładę na nią torebkę, czy bagaż podręczny. Przemieszczając się w tłoku np. w korytarzu pociągu mogę walizkę prowadzić bokiem, wtedy zajmuje mniej miejsca, co bardzo ułatwia poruszanie się. Generalnie polecam walizkę na 4 kółkach.
Zobacz również
Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Wrocławia do Londynu, z Katowic do Genewy i połączeń lotniczych z Warszawy do Rzymu.
Popularne wyszukiwania: Tanie loty z Krakowa do Boryspola, tanie loty do Zurychu, najtańsze bilety z Poznania do Oslo, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka tanich lotów.