Treść strony
Wyszukiwarka biletów lotniczych
Tanie loty. Poczuj wolność podróży!
Treść główna
Odpowiedzi 2
Dodam jeszcze Narodowe Muzeum Historyczne, Narodową Galerię Sztuki, Narodowe Muzeum Archeologiczne, Enver Hoxha Pyramid, Katedrę św.Pawła
Tirana ma niewiele zabytków (trzęsienie ziemi zniszczyło dużą część miasta). Można zwiedzić np. meczet Ethem Beja, czy pozostałości zabytkowego mostu. Za to maja piękny parki i fajny klimat. Sklepy i knajpy są czynne do późna, a jedzenie jest fantastyczne i niedrogie a ludzie mili i pomocni.
Zobacz również
Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Gdańska do Londynu, z Johannesburga do Kapsztadu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Londynu.
Popularne wyszukiwania: Tanie loty z Rejkjawiku na Okęcie, tanie loty do Dortmundu, loty z Krakowa do Szczecina, loty z Warszawy do Rzymu, wyszukiwarka tanich lotów.