Treść strony
Wyszukiwarka biletów lotniczych
Tanie loty. Nowy rok, czas na podróże!
Treść główna
Odpowiedzi 8
Przydaje się latarka, krzesełka i stolik, cos na komary.
O dokładnym spakowaniu. Jeżeli chodzi o kemping warto się przygotować i sprawdzić wcześniej czy wszystko co jest nam potrzebne mamy. Oczywiście głównie chodzi o dodatkowy sprzęt, środki czystości, lekarstwa, środki na owady. Warto dwa razy sprawdzić czy mamy potrzebne naczynia, scyzoryk, jedzenie, jakąś małą kuchenkę z pełnymi wkładami ( jeżeli nie ma tego zagwarantowanego na kempingu).
odstraszacze na komary!
Spakować namiot i wyposażenie kempingowe :)
Ja jeszcze dodam od siebie - kuchenkę turystyczną, wygodny leżak albo krzesło wędkarskie, lampkę, grilla i scyzoryk
O latarce i sprayu na komary ;)
A mowa o kempingu pod namiotem czy w przyczepie? Na pewno nalezy pamiętać o apteczce wyposażonej w podstawowe produkty. Przydają się menażki, ciepłe ubrania na noc, zapalarka do ognia, saperka.
o spakowaniu namiotu, żywności,karimaty, gazu, menażek, kosmetyków, leków itd.i o wybraniu dogodnego miejsca
Zobacz również
Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Malagi, z Warszawy do Pekinu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Stambułu.
Popularne wyszukiwania: Tanie loty z Brukseli na Okęcie, tanie loty do Modlina, tanie loty z Gdańska do Madrytu, bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze.